| Insertrandomword a întrebat:

Am nevoie de o tableta foarte buna, cu memorie mare pentru cursurile de la facultate. Sau poate un laptop dar foarte mic, insa nu am gasit nimic care sa ma multumeasca. Pretul nu conteaza, nici marca. Pana acum am avut doua, una de la Vonino (cadou de la Vodaf) si una Samsung (cumparata de Black Friday) ambele un esec. Pareri?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Daca spui ca bugetul nu conteaza te poti indrepta catre un ultrabook, foarte usor, o configuratie puternica si usor de transportat.

http://www.pcgarage.ro/......home-grey/