| Alessya90 a întrebat:

Am nevoie de un telefon care sa faca poze clare si de calitate mare, sa aiba un sistem care sa functiomeze ok.

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca vrei poze de calitate, de ce nu iti iei un aparat foto dedicat, ca, asa cum porti telefonul dupa tine, poti purta si o camera foto?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei P9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buget?

| LinxCont a răspuns:

In general samsungurile fac poze mai bune. Un Samsung cu o camera de peste 8MP face poze destul de bune, comparabile cu cele ale unui aparat foto compact. Cand se alege un telefon, trebuie cautate pe internet poze facute cu acel model de telefon pentru a ne face o idee in legatura cu calitatea pozelor pe care le face.

| Pizzaislife a răspuns:

S7, s6, a3, j5

| George3313 a răspuns:

Samsung galaxy s7