| aniiledha a întrebat:

Am nevoie se un program de spart parole wlan sau wifi ce o fii alalaughing nu ma prea pricep.
plz nu-mi ziceti sa caut pe google ca nu am gasit nimic care sa-mi foloseasca.
un link sau numele programului plz:X

mersi anticipat:*
promith funditahappy

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Ce blonda misto! Cum spune si colegul meu Mystery, iti pot recomanda cateva ceva.1.Invata linux, 2.Invata protocol de comunicare TCP/IP 3.Invata si ceva C++ dupa care mai discutam poate nu o sa mai vrei atunci nimic!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blacktrack este tot ce pot sa-ti spun asa ceva te costa scump adica instalarea

| David_6219 a răspuns:

Am eu program id meu e cristianboylove