| KatyyLWA a întrebat:

Am nevoie URGENT de un program cu care pot edita video-uri. Vreau ceva simplu, cu care sa pot taia parti din video.

6 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Ai auzit de windows movie maker? este cel mai simplu program pentru ceea ce ai nevoie tu. daca nu l-ai instalat deja, atunci il poti gasi aici:http://windows.microsoft.com/......et-started

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pic monkey

| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu am unul, este Windows Movie Maker. Daca ai Windows XP, este incorporat.

| tudo393 a răspuns:

Movie maker(windows essentials) si ca sa tai folosesti freemake video converter(stiu ca suna urat converter.dar poti si taia!).

| XxRoxyxX a răspuns:

Windows movie maker, Sony vegas pro 9, Sony vegas pro 11, imovie, videopad. Cu unele poti sa adaugi si alte elemente, adica sa pui poze in timpul videoului, sa pui scris, dar pentru taiat sunt foarte bune toate. happy