| Paul260 a întrebat:

Am nokia x3 si mi se tot stinge telefonul din cand in cand si dupa 2 secunde apare iar imaginea de la ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

Daca are card scoate-l si vezi daca mai face asa, ca si eu am avut Nokia si mai multi prieteni de-ai mei si la toti s-a intamplat la fel.
daca ai vreo melodie sau aplicatie pusa de tine in memoria lui vezi cum o stergi.
iti spun eu ca ai un virus. bafta!

3 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Softul! Dul si tu la o resoftare

| redQueen a răspuns:

Poate sa fie de la soft. Daca este inca in garantie du-l la reparat. Daca nu intreaba un specialist in asa ceva si el te poate ajuta.

| Lolaaaaaaaaa20 a răspuns:

Buna.si eu am avut si pateam asa.eu l`am dus al reparat si tot facea asa.dar stii ce i-am facut?
i-am inlocuit bateria.si nu s-a mai stins
si acum il are sora mea si merge ca nou
Funda?smug