| Elutza09 a întrebat:

Am o adresa de email si nu mai pot intra pe ea si nici daca dau "Ati uitat parola?" nu mai stiu ce email de recuperare mi-am pus ca am facut adresa de email mai demult. Si am nevoie de ajutot deoarece am emailuri importante pe el.
Ma puteti ajuta?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexAllex a răspuns:

Amice... daca ai uitat email-ul sau parola nu-i bai, dar daca ai uitat acolo la " Ati uitat parola? " la intrebarile alea recuperare gen " Numele animalului de companie " sau " Nr de tel ", atunci nu mai ai ce face. Stiu asta pentru ca eu am pierdut un cont.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Uita-ti contul.
Daca ai e-mailuri atat de importante, de ce nu ai grija de cont?
Fara date de verificare NICIODATA nu vei putea recupera vreun cont.