| RecycleBin a întrebat:

Am o intr big grin. ce inseamna xoxo? am auzit ca e o firma.si inca ceva:de ce se foloseste?thinking

Răspuns Câştigător
| liliana096 a răspuns:

Inseqamna inimioare si pupici.Nu stiu nimic de vreo firma.

8 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Xoxo = kisses and hugs = pupici şi îmbrăţişări.

| DonAnonymius a răspuns:

Xoxo inseamna pupici, imbratisari, inimioare, dragalesenii. de genu asta

| Firefly a răspuns:

Hugs and kisses

| CookieTsang a răspuns:

Lol laughing) firma?

e lasa nu-i nimic daca nu stii...

xoxo este : kisses and hugs adica pupiki si imbratisari

| IrxnIroxyI a răspuns:

Buna! Este o firma de imbracaminte si mai inseamna si
kisses and hugs=sarutari si imbratisari.
Se foloseste pentru cei carora le este lene sa spuna sarutari si imbratisari si spun simplu XOXO love struck:X

| LloOlLey a răspuns:

Eu nu stiu de vreo firmathinking dar stiu ca in America. mai bine zis in California "xoxo" inseamna pupicibig grin. si din California a ajuns si la noirolling on the floor

| anna_8174 a răspuns:

Xoxo inseamna ca cineva te pupa si te imbratiseaza rolling eyes...ma rog, in limbajul de pe netlaughing intelegi tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xoxo nu e o firmă, ci înseamna pupici și îmbrățișări.