| oproiescu a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata : stie careva un program sau antivirus care sa imi repare fisierele sau documentele virusate? sau daca nu estge asa ceva un program care sa imi arate ce fisiere au virus fara ca sa le bage in carantina! plizz am nevoie dau fundita!

4 răspunsuri:
| sti a răspuns:

Descarca Avira e un antivirus foarte bun, download aici http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=33&lid=1689

| zooooza a răspuns:

Avira

| Piticaaa a răspuns:

Pai sincera sa fiu toate antivirusurile pe care le-am avut eu faceau si chestia asta... Incearca Nod 32. Nu garantez ca nu le baga in carantina.

| SarcasticLady a răspuns:

Antivirusul avira