| Lory_7688 a întrebat:

Am o intrebare,cand deschid laptopul imi licare iconitele de pe desktop. Ce ar putea sa aiba Dupa cateva minute se stabilizeaza dupa ce dau mai multe clikuri. Ce ar putea sa aiba? Fundita. Va rog, ajutor.

2 răspunsuri:
| Macovei_Lucian_1996 a răspuns:

Este o problema de natura software daca ramane backgrownd-ul, iar de natura hardware daca dispare si backgrownd-ul.In cazul in care este de natura software iti recomand reinstalarea sistemului de operare, iar daca este de natura hardware, mai bine te prezinti cu el la un service.

| Scarlatina a răspuns:

Nu stiu daca raspunsul meu asa de bun, dar poate merge. Vezi daca ai blocat butonul F5 pe apasare. Daca e blocat incearca sa-l scoti si sa-l cureti cu ceva pentru a nu se mai bloca.