| picsssie a întrebat:

Am o intrebare de unde pot descarca Yahoo Messenger 11 dar sa mearga emoticoanele de unde ati mai descarcat. Funda

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Cel mai bine intra pe site-ul lor oficial sa iei cea mai noua versiune a messului : www.messenger.yahoo.com

7 răspunsuri:
| K1nG a răspuns:

Da add id minutzu_99 si til dau

| harhas a răspuns:

Pai.depinde ce ``emoticoane``sa iti mearga? alea ale lui .implementate.sau care? in fine.descarca Intot deauna de pe site-ul lor official.altfel risti sa iei tot felul de prostii, ce-a mai noua versiune a messengerului este 11, 5si eu tt aia o folosesc si este cea mai ok.incearca de aici.http://messenger.yahoo.com/download/ este doar executabilul.restul se descarca de pe net.dac nu reusesti da-mi mesaj

| Gmcc a răspuns:

Siteul official yahoo.comwinking! O sa-ti apara toata emoticoanele in fereastra destinata lorwinking! Bafta!

| cipri2112 a răspuns:

Daca ai unul simplu descarca acest program care are super emoticoane: "SweetlmSetup". paaa incearca si da funda acu. happy

| MrsEinstein a răspuns:

A aparut Yahoo Messenger 11.5, care este cea mai noua versiune. Daca ai YM 10, si vrei sa-l descarci pe 11 scrii pur si simplu pe Google Yahoo Messenger 11!

Fundaaa?!

| simflor a răspuns:

Scrie la google astfel! messenger yahoo download! dai pe primul scris si il dowlandezi