| GabytzuA_7080 a întrebat:

Am o intrebare:
La GTA San Andreas Bucuresti nu merg codurile.
Daca bag una de exemplu WANRLTW pentru. munitie se inchide jocu.
Am bagat AEZAKMI si a mers, adica nu sa mai inchis.
Un prieten zice ca trebuie parole din cuvinte si am bagat FULLCLIP tot pentru munitie si s-a inchis.imi puteti spune plss niste coduri care sa nu mai inchide jocu plss. dau fundoi!

6 răspunsuri:
| Violent a răspuns:

Jumpjet, ohdude, hesoyam, ylteicz, iowdlac, afsnmsmw, jysdsod, jumpjet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei pentru masini iti recomand monstermash, pentru muschi buffmeup, pentru mega pumn stinglikeabee, pentru tank aiwprton si multe altele poti gasi pe google daca scrii gta s a parole 2 cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu le scrii bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul este GANGOSTER ca sa iti mearga codurile crede-ma.

| stefanvladvlad a răspuns:

Mie imi merg toate.
si toate ar trebui sa mearga
ai probleme ori cu calculatorul ori cu jocul(cel mai probabil)
sfatul meu e sa descarci alt gta san andreas(adica de pe alt site)
Bafta!

| Ryy_Gabriel_1998 a răspuns:

Nu ar trebuie sa ti se inchida..inseamna ca tu ai probleme la gta san andreas bucuresti...rezolva asta..ca mie imi merg toate codurilewinking