| DeeaLove08 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook: am vazut ca poti sa pui unii prieteni la grade de rudenie: var, nepoata, fiica etc. cum fac acest lucru? dau funda pentru cel mai explicit raspuns!

6 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Mergi la editeaza profilul. Faci ca aici http://i51.tinypic.com/2ugo20l.jpg

| PitiqaaaxD a răspuns:

Buna!
Dai la editeaza profilul meu, Apoi din partea stranga selectezi" Persoane importante", iar la familie pui pe cine doresti.
Sper sa te descurci.
Bafta.:*

| clausweet a răspuns:

Intrii pe facebook, si dai click pe "editeaza profilul meu" din dreapta pozei tale, apoi dai in stanga la persoane importante, apoi la familie, si selectezi cine iti este verisor etc

| Achilles_1666 a răspuns:

Simplu...dai la editarea profilului, apoi in stanga ai persoane importante, acolo ai prima starea civila iar un pic mai jos ai "adauga un membru al familiei" sau ceva de genul...si acolo scrii numele persoanei care vrei si alegi gradul de rudenie, doar atat.

| andrei112 a răspuns:

La pagina de pornire (activitati recente) ai "Editeaza profilul". Dai click pe "Editeaza profilul" apoi in stanga ai o lista. Dai click acolo pe "Persoane importante" iar de acolo poti sa pui unii prieteni sau chiar persoane care nu sunt inscrise(scriind doar numele) la grade de rudenie.

| abby111 a răspuns:

Iti creezi contul, dai pe profil iar apoi pe editeaza profil si o sa iti apara persoane importate cu altele dai acolo la pers imp si selectezi verisoara mama etc apoi dai salveaza modificari pers ce le-ai adaugat trebuie sa accepte si ei cererea trimisa de tinehappy funda plss