| bogdanz_5601 a întrebat:

Am o intrebare legata de un HomePage facut in web page maker.
Deci fac totul frumos la stanga, iar apoi cum fac sa il centrez?
Atetnie! in web page maker totul se face vizul, in concluzie nu e cu cod HTML!
PLZ help!

2 răspunsuri:
| sergiu69hd a răspuns:

Salutare bogdanz_5601 si eu lucrez in web page maker fi atent:
Cum deschizi home page in web page maker ai in dreapta o bara orizontala aceia poti sa o faci mai mare sau mai mica u trebuie sa o faci mai mica si sa o sa poti sa il centrezi la dreapta asta consta in (tot ce ai la stanga muti in spre dreapta) dar nu arata rau asa uite mai in jos am sa postez site-ul pe care l-am facut sa te uiti si sa te inspiri de pe el. multumesc anticipat daca te-am ajutat da si u o funda. sper sa te fi ajutat daca nu mai sti ceva spune ca te ajut.