| H0oByT a întrebat:

Am o lustra cu telecomanda, iar dupa 2 zile de folosinta, telecomanda nu mai schimba culorile la lustra (lustra merge bineinteles), mentionez cand apas un buton de la telecomanda i se aprinde beculetul, dar nu schimba absolut nimic.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Schimba bateriile la telecomanda.

| H0oByT explică:

O fi o combinatie de butoane ceva care blocheaza doar pe un anumit model de lumina?

| gabicoo a răspuns:

Așe să întâmplă că când cumperi chinezării!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si deunde stii ca defectul este din telecomanda? Poate defectul este chiar din lustră, ai pe lustră butoane care schimbă culorile? Sau numai din telecomandă schimbai? Ai incercat sa desfaci telecomanda sa o cureti? Sau sa inversezi bateriile intre ele.