| Ursu12u a întrebat:

Am un golf v plus si am întâmpinat o problema. Astazi cand am încercat sa descui sau sa incui masina din telecomanda nu a mers. Tind sa cred ca nu e din vina telecomenzii deoarece aseara am închis si deschis masina de la o distanta de 5 m aproape fara nici un fel de probleme si in plus, beculetul de pe telecomanda se aprinde mereu când apas un buton. Mentionez ca ieri am chemat o firma de spalare interioara care a spalat masina cu şpriț de solutie si tot felul. Credeți ca e posibil sa fi afectat ceva electronic la masina? Mulțumesc

1 răspuns:
| andrei099686086 a răspuns:

Probabil au ajuns cu solutie pe la niste fire ..lasa o asa si vezi maine daca merge. Daca nu merge, mergi la un mecanic/service.