| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problemă cu un cont de la Google, este destul de complicat și nu găsesc nimic să mă ajute.
Îmi poate da cineva în privat un email/gmail pentru a reuși să rezolv problema cu ei?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci ai o problema cu contul de Google si vrei sa iei legatura cu ei, iar pentru asta iti trebuie un alt email pentru a vorbi cu ei sa iti rezolve problema despre primul cont? Ca asta inteleg.

Poti oricand sa iti fac cont de gmail, de yahoo sau de orice alt mail vrei. Poti sa iti faci si conturi care sa expire dupa 1 zi numai si sa vorbesti cu ei.
Dar poate nu inteleg eu bine problema si la ce te referi big grin

| Alive99 a răspuns:

Https://www.google.com/tools/feedback/intl/en/
Foloseste linkul asta pentru a vorbi cu ei.Succes