| CatalinBoss93 a întrebat:

Am o mare problema.Fratele meu a downloadat un program care iti schimba vocea sau asa ceva.Trebuia sa il deschidem intr.un program asa ca am ales winamp. Dintr.o data toate prgramele s.au schimbat in winmap si nu mai merge sa intru pe nimic.Am reusit sa se schimb in Google Chorme,dar de pe oricare intru ajung doar la internet,du si pe skype, mess sau altceva.Cum pot rezolva problema rapid?!

1 răspuns:
| CristiChristian1999 a răspuns:

Ai dat ca winamp sa fie program implicit pentru toate programele