| sweetys a întrebat:

Am o mare problema la calculator. Findca e foarte vechi de ceva timp nu am antivirus la el, dar as vrea sa instalez unul, sa scanez calculatorul si apoi sa-l dezinstalez, deoarece acum cateva zile am bagat un stik de la cineva si mi-a zis pe urma ca avea virusi pe el. Problema e ca am descarcat vreo 5 antivirusuri, dar cand le dau Run mi se incarca putin iar apoi dispar. Ce sa ma fac ce antivirus recomandati si din ce cauza mi se intampla, am incercat avast, avira, nod32, norton si panda. FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

AVG poate fi cel mai bun la cele gratuite. Cel mai bun este Bitdefender. La tine nu merge daca este slab computerul dar poti sa scanezi cu Bitdefender online. Este mai mic, se instaleaza rapid si nu necesita resurse mari. 30 zile este gratuit.

2 răspunsuri:
| Slavescu_Aron_1998 a răspuns:

Descarca avg 2013 sau 2014 e cel mai bun happy

| Seyko a răspuns:

Avast 4 e cel mai bun antivirus. Il folosesc cu incredere de 5-6 ani.