| ItzRivenGod a întrebat:

Am o mica mai degraba mare problema cu umn virus care ma seaca de 4-6 zile. Din cate am inteles de la avetizarile windowsului mi-a zis ca imi va ataca windowsul si ca imi va incetini sistemul sau poate in va distruge.La inceput nu mi s-a intamplat nimic dar pe parcurs jocurile au inceput sa mearga forte prost gta san andreas dupa ce il pornesc imi aparee o chestie in 5 min si se opreste jocul sau chiar mi se inchide calculatorul netul merge rau e la 90 kilobitsi pe secunda a ajuns la 15kilobitsi pe secunda si e stresant. Daca imi recomanda un site cu antivirusuri bune dar fara sa platesc si imi merge normal caculatorul ii dau fundita.Multumesc ca mi-ati citit problema.

6 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Instaleaza-ti un nod 32
fa un scan cu trojan remover, super anti spyware

| paul0013 a răspuns:

Deci e foarte grav...eu iti recomand sa descarci kaspersky antivirus 2010( ia versiunea demo pentru 30 zile) instaleaza-l, si dupa aia da un full scan ( de preferat sa nu mai faci altceva cand scanezi k va merge foarte greu), dupa ce ai scanat da un refresh si ar trebui sa-si revina( eu am avut aceeasi problema si mi-a rezolvat-o)
succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.avg.com free
Mai bun e asta decat ESET NOD32 pentru scaneaza mai bine. Sa-mi spui daca merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira si daca nu merge sa-l stergi nici cu asta, mai bine pune-l in carantina.

| Kinus12 a răspuns:

Acum eu iti dau un top de antivirusuri, speri sa nu te superi:

1.NortonAntivirus
2.BitDefender Total Security
3.Eset Smart Security 5
4.Nod 32
5. Kaspersky

| Smartulet a răspuns:

Eu iti recomand Yac Cleaner, e 100% gratis si nu expira. Curata si imbunatateste performanta PC-ului.
Informatii si prezentare video gasesti aici www.Yac-Cleaner.weebly.com
Succes!