| fluture1234 a întrebat:

Am o pagina de facebook..cum pot sa fac rost de like-uri?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de conținutul ei.Ca regulă generală încearcă s-o promovezi pe site-uri intens vizitate integrare în motoare de căutare(murfi, etc) sau link exchage-uri.Succes

| Ruxandra100 a răspuns:

Ca sa poti face rost de cat mai multe like-uri trebuie sa adaugi cat mai multe admine sau mai usor roaga prietenii sa te ajute. Mai bine posteaza la pagina ta de facebook cu o poza ''daca va place like la...'' si pui link-ul paginii sau vorbim si am eu o pagina si iti pot face reclama. Sper ca te-am ajutat!