| lupitamary5 a întrebat:

Am o pagina de facebook si ca cineva sa nu imi ia pozele pe alta pagina as vrea sa stiu cum se face semnatura pe facebook.am vazut la cineva pe o pagina ca avea semnatura la toate pozele.dau funda cine imi spune cum se face.

Răspuns Câştigător
| Ekcstsy a răspuns:

Semnatura se editeaza intr-un program de photedit apoi se uploadeaza pe facebook. Cel mai usor este sa le deschizi cu paint si sa pui undeva intr-un colt un semn distinctiv care sa iti evidentieze pozele tale. Sau sa scrii ceva.

1 răspuns:
| Anuskutza_Ana_1992 a răspuns:

Poti sa-ti scrii numele pe poza si asa daca cineva iti ia pozele stii!