| AdelinuKozma a întrebat:

Am o pereche de boxe Logitech 530x 5.1, dar nu reusesc sa le fac sa se auda toate boxele, merg doar 2.1... De ce?
Precizez ca am windows xp. Boxele le-am primit de la un vecin ( la el mergea 5.1 ), mi-a mai dat si ceva adaptor, am bagat jack-urile unde trebuie dar cand bag toate boxele se aud doar doua.Ce as putea face sa se auda 5.1?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cand o sa dai cu semnal 5.1 in ele, atunci o sa se auda! DTS sau DD! Tu vrei ca din semnal stereo sa auzi 5.1? Greu cu stiinta asta...

| Dragutzu_Dragos_1999 a răspuns:

S-ar putea sa fi:
1:boxele
2:amplificarea de la subwoofer sau ceva defect in el(sau finalii)
3:sa nu iti accepte pc-u' sistem 5.1, daca e asta iti recomand sa-ti cumperi o placa audio 5.1
Bafta! Funda?:*