| Necunoscutu92 a întrebat:

Am o placa de baza Asus P5KPL puteti da un procesor bun si o placa video de grafica sa fie buna si la jocuri

Răspuns Câştigător
| Rare212 a răspuns:

Un proccesor bun ar fi i5(si i3 e ok daca nu ai un buget asa de mare) iar ca placa video ai putea incerca asta : http://altex.ro/......dr5-128bit

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt placa aceasta de baza nu prea se mai gasesc procesoare, numai second dar nu prea garantez pentru ele...
Cel mai recomandat ar fi sa schimbi si placa de baza cu tot cu procesor si placa video