| NoNameMyName a întrebat:

Am o placa de baza Asus p5kpl-am se si o sursa b-move atx 500w. As vrea sa-mi dati niste componente (procesor = CPU, placa video = GPU, Ram ) mai compatibile pentru cerintele mele dar CPU-ul sa fie de minim 3. 0ghz si plaxa video de minim 1gb ddr5. Sau puteti sa-mi spuneti daca un procesor Intel core 2 e8400 3.0ghz 6m si o placa video amd ati radeon hd 6670 1gb ddr5 sunt compatibile pentru sursa fara a o arde? Va rog mult, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Sursa aia e un PERICOL!

Ce buget ai pentru toate componentele?

5 răspunsuri:
| NoNameMyName explică:

Componentele le am deja rezervate, doar de o sursa buna am nevoie.

| NoNameMyName explică:

Uite, de exemplu sursa asta e buna? https://m.okazii.ro/......a183686379

| NoNameMyName explică:

Sau sursa asta e potrivita? Chiar daca e mai ieftina, sa nu mai iau una scumpahttps://m.okazii.ro/......a179566022

| NoNameMyName explică:

CPAElites! Daca imi iau acea sursa imi va merge o placa mai puternica de 2gb? Daca da recomandami una mai buna pentru gaming.