| Converse_Stefan_1992 a întrebat:

Am o placa video ati radeon 4850 si in idle am 50 de grade celsius si in jocuri first person am 95 grede celsius, as dori cateva recomandari de coolere pana in 50 de lei, Multumesc anticipat...Scuze de categorie

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Schimba pasta si intretine putin ventilatorul ala stoc.

| SilviaDulcik a răspuns:

Asculta-l pe AdrenalinTm, stie omu' ce spune.

| AdrenalinTm a răspuns:

Mai curato de praf schimbai pasta
ai impresie ca ai sa gasesti cooler? mai adauga un ventilator daca nu

| Converse_Stefan_1992 explică:

Am facut deja asta si fix acelasi lucru...problema e ca eu am o racire improvizata pe placa si de aia nu merge ok.

| Converse_Stefan_1992 explică:

Ventilatorul e legat direct la sursa la 12 v...si il curat din 3 in 3 zile, cu pasta nu stiu, cam cate grade ar trebui sa scada?