| OddKidd a întrebat:

Am o problema. Cand incerc sa intru pe messenger nu merge,toot se incarca si apoi imi spune ca am probleme cu conexiunea la internet, dar nu e asa. Merge doar daca il dezinstalez si instalez iar. Care sa fie problema? M-am saturat sa il tot instalez.

3 răspunsuri:
| edyvipera a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si am descoperit ca am virusi. Instaleazati CCleaner si iti elimineaza virusul.

Răspuns utilizator avertizat
| Jipa95 a răspuns:

Verifica-ti ora si data la pc sa nu fie in urma, is mai elimina din erori cu programelul CCleaner. Bft