| Iony765 a întrebat:

Am o problema legata de conexiunea tabletei: cand incerc sa ma conectez la Wi-Fi, merge totul bine, conexiunea e foarte buna etc., dar atunci cand incerc sa intru pe vreo aplicatie care necesita Internet ( You Tube, Chrome etc.), mi se spune ca nu se poate conecta, sau ca este conexiunea foarte slaba. De ce?

1 răspuns:
| Petru_Grosu_1996 a răspuns:

Petru ca e posibil sa ai o conexiune slaba la internet cadn vrei sa intri si pe tableta cel mai recomandat e sa n uai pornit nimic pe pc sau pe ce ai tu netu official deoarece wi-fi scade in jumate viteza principala.