| delisuk a întrebat:

Am o problema ce tine de facebook si anume nu mai reusesc sa imi accesez contul datorita faptului ca nu primesc un cod (un mesaj pe telefonul mobil) pe care trebuie sa-l introduc pentru a ma putea conecta la facebook. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| VitalyDeMarco a răspuns:

Pot fi doua probleme...Fie nu ai scris numarul corect, fie a doua ar fi ca in unele tari tine pana la 12 ore pana proceseaza cererea pentru cod.

2 răspunsuri:
| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Am patit si eu asa...si acum nu mai pot da nici like nici comm si nici nu scrie cate zile am blocat straight face cred ca o luna

| delisuk explică:

De ceva timp astept, dar nimic. O metoda despre cum as putea sa-mi sterg contul definitiv sau sa-mi fie sters direct de catre cei de la facebook nu stiti?