| Nicoleta836 a întrebat:

Am o problema :-s Nu imi mai merge facebook-ul, adica imi apare ca trebuie sa primesc un cod printr-un mesaj pe mobil. Mi-am blocat fb din greseala puppy dog eyes si vreau sa ma ajutati :-; d

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Păi ai pus numărul de telefon ți s-a trimis ceva? ai pus cu +40 în față?
dăi resend la confirmare să vezi primești

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

AI urmat pașii aceia? Ai respectat ceea ce avea de făcut? Fă un print screen și pune-l aici.

| Nicoleta836 explică (pentru Azµre):

Confirm Your Phone Number
Salut, Nico.
To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.
Ai nevoie de ajutor?
Have trouble linking from your phone?
Insert the confirmation code from the SMS instead.
Resend Confirmation SMS
Asta imi daa! puppy dog eyes :-s

| Nicoleta836 explică (pentru Azµre):

Confirm Your Phone Number
Salut, Nico.
To continue using Facebook, please click on the link we sent to. This will confirm your phone as your contact address.
Ai nevoie de ajutor?
Have trouble linking from your phone?
Insert the confirmation code from the SMS instead.
Resend Confirmation SMS

Asta imi apare! puppy dog eyes

| Nicoleta836 explică (pentru Azµre):

Gata! Vaii nici nu stiti cat m-ati ajutat puppy dog eyeshee hee Multumesc din suflet! Multumesc! >:d< am primit codul l-am bagat si a mers.acuma merge love struck multumesc din nou! >; d

| Azµre a răspuns (pentru Nicoleta836):

Păi ai pus numărul de telefon ți s-a trimis ceva? ai pus cu +40 în față?
dăi resend la confirmare să vezi primești

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

E logic ca trebuie introdus numarul tau de telefon iar apoi codul primit il introduci pe facebook

| Nicoleta836 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Pai asa am facut dar nu imi trimite nici un cod. straight face Nu stiu ce sa mai fac :-

| Constantin_Mircea_1988 a răspuns (pentru Nicoleta836):

Este posibil ca sms-ul sa intarzie chiar si o zi

| Nicoleta836 explică (pentru Constantin_Mircea_1988):

Pai astept de aproape o saptamana! :-s