| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Adobe Reader.Am un curs de la facultate in format. pdf pe care as vrea sa fac niste insemnari, sa subliniez sau sa evidentiez niste pasaje.as putea activa optiunile astea de toolbar daca si cand:
" only available when documents rights are enabled" tongue
Cum sa fac?
Ms ANTICIPAT!happy

1 răspuns:
| Fredie a răspuns:

Salutare. Eu am editat divers fisiere pdf cu Adobe Professional. Conteaza sa nu ai fisierul protejat la modificare. In cazul tau se pare ca asa este. Trebuie sa i spargi mai intai protectia, daca asa stau lucrurile si apoi sa l editezi.
http://www.elcomsoft.com/apdfpr.html
Bye.