| iuliaandreea a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, din greseala am sters un program si acum nu se mai aude nimic la boxe, desi boxele merg.
Stiti cumva care este programul (cred ca este C-Audio, dar nu sunt sigura) si de unde pot sa-l descarc?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Nuia a răspuns:

Ai Sters Driveru Audio daca ai Cd original de la calculator il oti reinstala cu usurintabig grin funtita te rogbig grin daca ai alte nelamuriri contacteaza'ma prin mesaj

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

C-audio nu e driver audio, ac97 adica realteck este driverul de care ai tu nevoie, downloadeaza-l de pe www.realtek.com

| darkstar a răspuns:

Cum au spus si ceilalti, instaleaza-ti driverul (placa audio)

| Ovy81 a răspuns:

Uite aici >tu doar trebuie sa-l descarci si sa-l instalezi si cu siguranta vei avea din nou sonor http://download.cnet.com/......38712.html succes;)

| Mik3 a răspuns:

Placa audio trebuie sa o reinstalezi

| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Ar trebui sa ai un cd cu setarile de la placa de sunet si sa le instalezi din nou. daca nu, cauta driverele pe internetwinking

sper ca te-am ajutat :*

| Cosion a răspuns:

Poftim ia asta si instaleaza-l.

http://download.cnet.com/......38712.html