| Worthy a întrebat:

Am o problema cu castile mele wireless, modelul HyperX Cloud Stinger wireless, se aude un bazait destul de incet dar enervant. Am avut castile o saptamana, apoi le-am returnat din acest motiv si am luat acelasi model, nou. Prietenul meu are exact acelasi model si a spus ca nu aude niciun fel de bazait... acum vad ca si in cele noi se aude. Am incercat sa:
-deconectez/reconectez USB-ul
-dau restart la pc
-opresc toate celelalte electronice wireless ce are putea avea o interferenta cu castile
-am conectat castile la alt device (un laptop)
Chiar si cu USB-ul deconectat se aude si am mers si afara pe strada la peste 50m de casa (cu usb-ul in mana, nu conectat) si tot se aude...
BAZAITUL NU DISPARE!
va rog ajutati-ma...

1 răspuns:
| Ghaty007 a răspuns:

Ai putea sa imi spui daca e un bazait EXTREM de zgomotos sau unul foarte incet?