| anonimgl a întrebat:

Am o problema cu ecranul laptopului.Cand apas pe buton sa il deschid se face ecranul negru si trebuie sa aplec un pic ecranul ca sa isi revina.Se poate sa se fi defectat banda lui? Nu l-am trantit. Ce poate sa fie? Multumesc

2 răspunsuri:
| perenasop a răspuns:

Ecranul nu mai face contact cu baza laptopului[si mie mi s.a intamplat desi am avut foarte mare grija de el].
Vazand ca nu mai merge l.am dus la reparat in Bucuresti si mi l.au inapoiat in termen de 14 zile.

Iti sugerez si tie sa faci acelasi lucru daca ecranul laptopului tau da aceleasi semne. big grin

PA!

| anonimgl explică:

Si cat te-a costat? sa il repari