| aladin12345 a întrebat:

Am o problema. Apas pe buton sa deschid leptopul, porneste, se deachide normal, se aprind toata luminile, dar ecranul ramane complet negru. Am incercat sa il conectez la TV cu hdmi, sa ii scot bateria, dar degeaba! Nu scoate zgomote ciudate. Va rog ajutati ma daca va pricepeti!

1 răspuns:
| Alfred0703 a răspuns:

Este vorba de defectarea gpu (placii video) duo la service si ei iti vor spune mai multe. Daca laptopul e in garantie e ok daca nu baftahappy