| Ramo137 a întrebat:

Am o problema cu google, de cate ori caut ceva imi deschide asta - https://gosearches.gg/result.php? si arata ciudat, cum fac? ..Am reinstalat chrome ul si degeaba
Specific ca vreau chrome nu altceva

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sekim a răspuns:

Daca inainte cand cautai ceva te dadea pe Google si acum cand cauti ceva te redirectioneaza pe un anumit site inseamna ca ai un malware in browser. Poti scapa de el ori resetand toate setarile browser ului, ori utilizand un antivirus care detecteaza extensii pentru browser.