| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Instagram: dintr-o conversatie imi dispar mesaje. Am vazut asta de mai mult timp, vorbesc si trimit cateva mesaje apoi cand ma uit iar sunt doar o parte foarte mica din ceea ce am trimis. Unde dispar? Hai sa zicem ca cealalta persoana le-ar fi sters pe ale ei, dar si ale mele dispar.

Răspuns Câştigător
| Bombardieru1997 a răspuns:

Salut. Dezinstaleaza aplicatia si instaleaz-o inapoi. Problema ar trebui sa dispara. Sper ca te-am ajutat big grin

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Problema ar putea fi de la aplicatie, instaleaz-o din nou.