| Alex_Ruski_1971 a întrebat:

Stie cineva cum poate sa rezolve problemele de pe Instagram? Am o problema si sta in felul urmator. Vreau sa ii trimit mesaj cuiva,merge totul bine ii dau mesaj si stau in conversatie, tot imi apare ca scrie si cand dispare nu imi arata nici un mesaj dar de fapt persoana aceea mi-a trimis mesajul dar eu nu il pot vedea si daca dau refresh se incarca la infinit. Pot numai sa vorbesc cand sunt in afara insta-ului si daca vreau sa sterg o conversație pe insta, o sterg si dupa ce ies si reintru in aplicatie reapare acea conversație. Am dat email la cei de la insta si am raportat problema de mai multe ori, va rog eu ajutor. Am reinstalat aplicația si nimic, i-am dat clear la cache si nimic

1 răspuns:
| Dishka a răspuns:

Șterge aplicația și instaleaz o iar, sau dacă e nevoie fa i update, am pățit.