| Wirusssssssss123 a întrebat:

Daca vorbesc cu niste fete si mereu le scriu eu primul inseamna ca nu le pasa de mine? Uneori am impresia ca le enervez ca le trimit mesaje ca vreo 2 dupa un timp de conversatie nici nu imi da seen si raspund peste cateva ore.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Multe fac asa, pentru ca altii asteapta la coada altfel daca nici unul nu le acorda atentie te-ar cauta toate pe tine

| Wirusssssssss123 explică (pentru mgtow):

Si ce ar trebui sa fac, sa nu le mai dau mesaj?

| mgtow a răspuns (pentru Wirusssssssss123):

Da, sa nu le cauti si sa vorbesti cu parintii tai sa iti prezinte una prin cunostinte, aia pe la 18 ani asa sigur iti gasesc una sa iti faca cunostinta. Nu orice raschetata ci una mai intreaga la cap, altfel o sa faci atac de panica cautand.

| Drimmero a răspuns:

Daca ele nu-ti scriu niciodata primele inseamna ca nu sunt interesate, e ok sa scrii tu primul de 2-3 ori, dar dupa nu mai e acceptabil, la revedere si next.