| MaryaAndr33a a întrebat:

Am o problema cu leptopul! Un msi și problema e ca lam dus la reparat și când mi la adus înapoi... mă rog băiatul a zis ca la reparat dar nu merge... se deschide, apare ecranul de pornire de la msi apoi apare un ecran negru sta un pic și apoi leptopul restarteaza pana la ecranul negru si tot așa... nu știu ce sa fac... e urgent!
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Limba romana are cratima! Foloseste-o!
Fugi la service!

| itsoft a răspuns:

Este sistemu de operare nu tila instalat calumea su nu la facut el bine.