| baiatu05 a întrebat:

Am o problema cu pc. Imi scrie non system disk or disk error replace and strike any key

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Il magi in cdrom inchizi calculatorul si dupa apesi tasta f10 si ti apasat intre timp apesi butonul de pornire si acolo o sa intri in bios ii face setarea de boot la cd apesi tasta f10 pentru a salva optiunea dai la yes sva pleca dvdiul dupa aia te descurci tu urmezi pasi care ti se cer Succes

8 răspunsuri:
| baiatu05 explică (pentru BostanDaniel1974):

La fel e si pentru pc? Si de unde pot face rost de acel disc

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru baiatu05):

Adica vrei sati bagi alt windows?

| baiatu05 explică (pentru BostanDaniel1974):

Da

| baiatu05 explică (pentru BostanDaniel1974):

Am in cd cu windows home edition.Cum sa fac sa il instalez

| baiatu05 explică (pentru BostanDaniel1974):

Cum fac setarea de boot la cd

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru baiatu05):

Ai rezolvat problema?

| baiatu05 explică (pentru BostanDaniel1974):

Am windows 7 ultimate si nua m cd keyi