| Coriiiiiiii a întrebat:

..De dimineata mi-a cazut laptop-ul si s-a blocat pagina pe care eram...am tinut apasat pe butonul de oprire ca sa-i dau un restart...iar cand s-a deschis din nou..imi scria."Non-System disk or disk error..replace and strike any key when ready". Ce-ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

Cred ca s-a stricat hardul.

| RazvanRms a răspuns (pentru alex2009):

Asa cred si eu, iti intra in windwos sau iti apare din prima no system disk?

| Coriiiiiiii explică (pentru RazvanRms):

Imi apare din prima...

5 răspunsuri:
| Cornaciu_Alin_1997 a răspuns:

Poi daca, nu mai ai banii sa il duci la reparat, incerca sa dai cu palma in locul unde este hardul, sigur va merge pentru ca si mie mi s-a intamplat!

| Coriiiiiiii explică (pentru Cornaciu_Alin_1997):

Mdaa..mai bine, nuwinking

| Cornaciu_Alin_1997 a răspuns (pentru Coriiiiiiii):

Nu dar chiar merge chestia asta, dar sa nu dai prea tare s-ar putea sa strici HDD de tot.