| MedeleanuDaniel a întrebat:

Am o problema cu placa video.
Acum 2 zile am pus pc pe sleap si cand am revenit de pe sleap nu mai aveam driverul de la placa video instalat...
Am schimbat windows si tot degeaba.
Il instalez cu 3dp chip si in program imi arata ca e instalat dar daca intru in dxdiag nu este instalata si acu nu mai pot pune pc pe sleap din ce cauza

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pot fi mai multe probleme: s-a stricat placa video, ai un virus in computer sau altceva. Nu ai ce face decat sa mergi la un service dar daca pastrezi softuri din computer si le pui inapoi, poti face sa-l duci zilnic la reparat. Softurile pot pastra virusii pe care i-ai avut anterior.