| AleexTPU a întrebat:

Am o problema cu stocarea telefonului. Cum fac ca descarcarile de pe google play sa se stocheze pe cardul de memorie. Am un Samsung galaxy gio si are memoria interna mica. Carful are 4gb si e gol naiba... FUNDA

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Aplicatiile se instaleaza exclusiv in memoria interna a telefonului. Pe cardul sd poti pune doar muzica, filme, poze, etc. Numai si numai daca ai root la telefon doar atunci poti sa muti si aplicatiile pe cardul sd.

Bft!

| AleexTPU explică (pentru Jipa95):

Ce e ala root?

| Jipa95 a răspuns (pentru AleexTPU):

Drepturi depline de administrator. Google it!