| Trifoi_Daniel_1976 a întrebat:

Am o problema cu tableta (Allviw City +), nu mai vrea sa porneasca, am incercat multe chesti cum ar fi sa resetez tableta dar am cineva mi-a spus ca imi trebuie hardul reinstalat cum il reinstalez?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Esti din Bucuresti? daca da ne putem vedea si ti-o fac eu. sau daca nu va trebui sa descarci de aici acest pachet. si cu el va trebui sa unbricket tableta

http://www.filehost.ro/31399302/Fir_City_Details_Foto_DocX_rar/

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Adica softu trebuie repus pe ea din nou

| Trifoi_Daniel_1976 explică (pentru itsoft):

Nu sunt din Bucuresti dar mersi am reusit cu linkul

| itsoft a răspuns (pentru Trifoi_Daniel_1976):

Bv ma bucur ca te-am putut ajuta