| GhostRiderr a întrebat:

Sallut!
De ce nu vrea sa mi se mai deschida Yahoo Mesanger..si l-am reinstalat din nou a mers de vreo 4 oti apoi iaras nu mai merge ....si am incercat sal reinstalez dar nu ma mai lasa sa deschid programul care trebuie instalat!
Funda! UrgenT!

11 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Salut! daca ai windows xp, poti sa il repari! fara sa il stergi (se sterge doar partitia c)

| GhostRiderr explică (pentru tpuforyou):

Am windows 7 starter!

| georgedanielc a răspuns:

Yahoo mail..il poti deschide?

| GhostRiderr explică (pentru georgedanielc):

Yahoo mail da il pot deschide!

| maradona10 a răspuns:

Sall... trebuie sa reinstalezi windowsul ...asa ceva am avut si eu si nu iti va merge pana cand nu pui din nou windowsul

| GhostRiderr explică (pentru maradona10):

Ba imi merge din nou am descoperit problema! dar mersi pentru Rasp!

| anutatuca a răspuns:

Rainstaleaza windowsul din nou si o sa functioneze asa am patit si eu
Succes!

| GhostRiderr explică (pentru anutatuca):

Nu mai trebuie sa-l reinstalez ca am gasit problema! dar mersi la toti!

| cristyle a răspuns:

Incearca o versiune mai veche la yahoo

| Tarta_Marius_1988 a răspuns:

Probleme cu windowsu happy poate fi virusathappy

| GhostRiderr explică (pentru Tarta_Marius_1988):

Nuu de virusat nu- am Avrira 2013 l-am cumparat cu 10 euo de la magazin It!