| Florin0733918852 a întrebat:

Am o problema cu telefonul Motorola g9 plus,am aplicația de proiectare la tv pe telefon nu funcționează pe tvul meu,dar cu alte telefoane funcționează, am încercat și cu aplicațiile de pe magazin play și tot nu-mi găsește nici un tv, știe cineva care este problema?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Asa cum nu toate suruburile se potrivesc cu orice piulita, asa nici toate telefoanele nu se potrivesc in tenologie cu orice TV sau alt dispozitiv. happy
Ai 3 posibilitati:
- iti schimbi TV-ul
- iti schimbi telefonul
- cauti /scrii o aplicatie de compatibilizare (adreseaza-te producatorului telefonului).