| ItzRivenGod a întrebat:

Am o problema cu unele jocuri unele nu merg sau merg in suturi dar mai ales la jocurile multiplayer ca gta vice city sau san andreas mp.La sa mp merge doar un server cu misiuni care daca il joc 15 sec imi iese din joc iar la vice city nu gaseste servere.De ce? Si da am direct x 8.1.

4 răspunsuri:
| LiLlYAnNe a răspuns:

Cred ca nu s-a inscris bine sau jocul nu mai e bun de nimic big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și da, ai DirectX 8. 1. Păi măi om, făra DirectX 9c mă mir și cum de îți intră în San Andreas. A apărut DirectX 11 și tu ești la anticul 8. 1 din anul 2001. Ce placă video ai? De fapt, spune-ne toată configurația (hard/soft).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pote ii devina calc.nu am ce sa fack incearca sa vb cu aia de unde ai calcbig grin

| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || Server On Unban All (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 8 / 150
Ping: 23
Mode: GodFather v2.5
Map: San Andreas goo all 10 on +1 ora