| Gheorghe_Carmen_1963 a întrebat:

Am o problema cu yahoo
Cand incerc sa ma conectez la contul de yahoo imi apare "Ne pare rău, dar nu recunoaștem acea adresă de e-mail" dar cand am incercat sa-mi creez alt cont cu acelasi nume spune ca un cont cu acelasi nume e deja existent
Are cineva o idee ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Mt34 a răspuns:

Este un bug, poate se va repara

| Rotazi a răspuns:

Contul a fost sters. De tine sau de ei pentru ca nu ai avut activitate mult timp. Dar vechile adrese exista in arhiva lor. Nu se pot face alte conturi cu acele adrese din cauza informatiilor care se pastreaza.