| Gabriel_Madalin_1990 a întrebat:

Problema asta o am de ceva timp. Nu ma pot conecta pe yahoo. Pe toate conturile create nu ma pot conecta. Mi s-a spus ca sunt blocate dar acum nu stiu am incercat tot sa recuperez, dar nimic. Cand incerc sa ma loghez cu Id-ul si parola imi apare asta " Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail. " Pe toate conturile imi zice acest lucru... Am bagat id-ul si parola corect dar degeaba, va rog sa ma ajute cineva.

Răspuns Câştigător
| Diavolo18 a răspuns:

Sunt 2 probleme aici:
1. Te-ai logat de la prea multe calculatoare
2. Yahoo sterge conturile daca nu ai mai intrat de ceva timp pe ele. Nu esti singura cu aceasta problema. S-au intamplat la mai multi in ultima perioada. Si eu am avut aceasta problema si am pierdut contul. Poti trimite email la ei ca asa o rezolvi. Dar eu nu am facut lucrul acesta fiindca nu aveam nevoie. Bafta!

| Gabriel_Madalin_1990 explică (pentru Diavolo18):

Cum le pot trimite un email? ma poti ajuta?

2 răspunsuri:
| Diavolo18 a răspuns:

Https://io.help.yahoo.com/contact/index?page=home&locale=en_US&y=PROD_ACCT. Incearca aici. Nu stiu sigur cum ii poti contacta. Nu le gasesc un email al lor decat numere de telefon nationale si internationale.