| Gilea_Sergiu-Marian_1998 a întrebat:

Buna, am o problema in legatura cu adresa de e-mail. Cand dau sa ma conectez pe yahoo imi spune "Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail."Ce pot face?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mesajul ăsta îl primești când introduci o adresă de email (username) inexistentă. Deci eu zic că ai scris gresit adresa. Fă și cum zice colegul de mai sus

| PainTech a răspuns:

Ai gresit adresa de mail. Tine minte ca.com nu este la fel cu.ro, exista diferente intre Majuscule si litere mici.

| NGheorghe a răspuns:

Verifica-te încă o dată întrebându-i pe cei cărora le-ai trimis mail: Care este (sau era) adresa ta?

| Ionut58282856 a răspuns:

Mai stie cineva parola ta? S-ar putea sa fie sters